LG

Miestnosťou domácnosti, v ktorej je určite najviac elektrospotrebičov je kuchyňa. Preto v rámci komplexných služieb členovia združenia HOME elektro svojím zákazníkom ponúkajú služby svojho kuchynského štúdia.

Kuchynské linky z kuchynských štúdií členov HOME elektro využívajú tie najkvalitnejšie materiály a sú vyrobené najmodernejším strojmi využívajúcimi množstvo nových technológií. Certifikáty:

  • Najkvalitnejší slovenský výrobca kuchýň
  • Doživotná záruka na všetky kovania ( zásuvky, závesy, výklopy )

sú toho dôkazom. Kuchynské linky z kuchynských štúdií HOME elektro v ničom nezaostávajú za svetovou špičkou.

 Maximálne prispôsobenie sa nárokom a potrebám zákazníka, je priorita každého kuchynského štúdia členov HOME elektro. Preto zákazník si môže vybrať celkovo až zo štyroch radov kuchýň, podľa svojej náročnosti a finančných možností:

  • ECONOMY kuchyne
  • STANDART kuchyne
  • LUXUSNE kuchyne
  • MODEULFORUM kuchyne

Ilustračný obrázok kuchyňa 03

Ilustračný obrázok kuchyňa 02Ilustračný obrázok kuchyňa 01

Klasické dvierka v modernej kuchyni sa už využívajú omnoho menej ako tomu bolo vminulosti. Do obľuby sa dostávajú výklopy. V kuchyniach z našich kuchynských štúdií nájdete prvotriedne výrobky Blum, vďaka ktorým je otváranie všetkých skriniek také jednoduché

Neoddeliteľnú súčasť kuchynskej linky, kuchynský drez, montujeme od kvalitných značiek, akou je napríklad Blanco:

  • silgranitové drezy
  • nerezové drezy
  • keramické drezy
  • drezy pod dosku

Silgranitový drezKeramický drez

Nerezový drez

Kuchynské štúdio AGE Tech, s.r.o. Čadca - kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio. Všetko pod jednou strechou v Čadci.

KOHEX - Spišská Nová Ves - kuchynské štúdio - kuchynské linky, ktoré odrážajú vašu osobnosť. Kuchynská linka od KOHEX-u je vždy tou najestetickejšou a najúčelnešou časťou vášej domácnosti, v ktorej sa budete vždy dobre cítiť a s ktorou sa radi pochválite.

Kuchynské štúdio - Kováč - Hnúšťa

Kuchynské štúdio - Kováč - Hnúšťa - kuchyne na mieru do domu i bytu.

Kuchynské štúdio - LOJ-MAR- Trnava - sektorové kuchyne, ktoré vyrábame, obsahujú veľké množstvo základných typov skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto Vám zostavíme praktickú linku požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Doplnky, ako rímsy, osvetľovacie rampy, stoly, stoličky a barové pulty vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. Okrem 160 druhov skriniek vyrábame aj atypické rozmery podľa Vašej potreby.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec -  kuchynské linky na mieru  do každej domácnosti, nezabudneme ani na elektro a výpočtovú techniku.

 
 
 

Staňte sa členom
HOME elektro

združenia elektro predajcov bielej a čiernej techniky s celoslovenskou pôsobnosťou. 

Našich členov združenia nájdete rovnako vo veľkých slovenských mestách ako aj v menších a malých mestečkách, či obciach po celom Slovensku.

Hlavní web-partneri

www.viva-slovakia.sk
 

Pre združenie Home elektro s.r.o. © 2012 generuje