LG

Nákupom u elektro predajcu  združenia HOME ELEKTRO s.r.o.,
podporujete svoj vlastný región
.

Najlepšia práčka

Aká je najlepšia značka práčiek?
Kto by si túto otázku nedával pred kúpou novej práčky. Pohľadov a kritérií je veľa a odpoveď by bola vždy iná. Návštevníci našich stránok si volia tú svoju naj značku práčiek.

Dajte jeden svoj hlas tej svojej značke práčky, ktorú už roky používate a ktorú považujete za tú naj.

Aeg

64%

Bauknecht

1%

Beko

7%

Bosch

4%

Candy

2%

Electrolux

6%

Gorenje

2%

Indesit

1%

Siemens

1%

Whirlpool

12%

Zanussi

1%
Celkový počet hlasov: 2962

SLOVÁCI MENIA SVOJ KONZERVATÍVNY POSTOJ K INDUKCII

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne. Práve plynové dosky si na Slovensku zachovávajú najväčší podiel, a to predovšetkým kvôli nízkym prevádzkovým nákladom. V očiach mnohých spotrebiteľov však aj naďalej vyvolávajú obavy súvisiace s bezpečnosťou, o to viac, ak majú v rodine dieťa. Tieto obavy sú však zbytočné, keďže plynové varné dosky musia spĺňať prísne bezpečnostné kritériá európskej legislatívy. Ďalším pozitívnym argumentom v prospech indukčných varných dosiek je mimoriadne jednoduché čistenie. Z dosky nie je potrebné odoberať mriežky či horáky, stačí ju utrieť vlhkou hubkou, v prípade zaschnutých či odolných nečistôt stačí použiť praktickú škrabku z portfólia príslušenstva Wpro. V neposlednom rade, hoci bola indukcia ešte donedávna v očiach spotrebiteľov vnímaná negatívne najmä kvôli faktu, že si vyžaduje hrnce s feromagnetickým dnom, tento fakt už nezohráva tak dôležitú úlohu v rozhodovacom procese, nakoľko drvivá väčšina hrncov ponúkaných na slovenskom trhu už dávno túto požiadavku spĺňa.


INDUKCIA AJ PRE TÝCH, KTORÍ NEMAJÚ 380V ISTIČ

K jesenným novinkám spoločnosti Whirlpool patrí tiež varná doska ACM 804 BA s funkciou Power Management, ktorá umožňuje zvoliť maximálny príkon dosky s ohľadom na použitý istič. Pri nastavení najnižšej hodnoty príkonu je možné dosku pripojiť aj na 230 V. Indukčnú dosku tak už môžu používať aj obyvatelia bytov s nižším príkonom, napríklad v panelových domoch alebo starších rodinných domoch.


PRE NÁROČNÝCH: NETRADIČNÉ STRIEBORNÉ PREVEDENIE

Ďalšou horúcou novinkou v portfóliu vstavaných spotrebičov Whirlpool je indukčná sklokeramická varná doska ACM 808 BA/S je k dispozícii v netradičnom farebnom prevedení. „Jedinečná farba bola vyvinutá špeciálne pre Whirlpool tak, aby pekne ladila s nerezovými, ale aj bielymi spotrebičmi. Naša novinka je tak zaujímavým dizajnovým riešením pre každú kuchyňu a verím, že sa bude zákazníkom páčiť,” uviedla Michaela Marková, Category Manager Built In.


VYNOVENÝ DIZAJN GENESIS+

Whirlpool predstavil novú generáciu obľúbenej dizajnovej línie Genesis. Úpravami prešiel celý rad nových vstavaných elektrických rúr s mikrovlnných rúr s označením Genesis+. Nový dizajn sa vyznačuje najmä väčším a ešte prehľadnejším displejom, širším madlom a úzkym nerezovým rámom. Elegantná kombinácia ušľachtilej ocele a čierneho skla perfektne dotvorí dizajn modernej kuchyne. Vlajkovou loďou nového dizajnového radu je model AKZ 562 IX v nerezovom vyhotovení s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Táto pyrolytická teplovzdušná rúra ponúka osem základných a štyri špeciálne funkcie. Samozrejmosťou je statický ohrev, konvenčné pečenie, gril či rozmrazovanie. Funkcia turbo gril je ideálna na pečenie veľkých kusov mäsa, ako stehno, roast beaf či kurča. V ponuke špeciálnych funkcií je tiež pečenie chleba a pizze či udržiavanie v teple, kým hotovú pochúťku budete podávať. Maximálne bezpečnú prevádzku rúry zabezpečujú štvorité celosklenené dvierka so zrkadlovým vonkajším sklom. V príslušenstve rúry nájdete 1 hlboký, 2 plytké smaltové plechy a rošt. Je možné dokúpiť výsuvné koľajničky pre ešte väčšiu bezpečnosť pri manipulácii s plechmi.

 
 
 

Staňte sa členom
HOME elektro

združenia elektro predajcov bielej a čiernej techniky s celoslovenskou pôsobnosťou. 

Našich členov združenia nájdete rovnako vo veľkých slovenských mestách ako aj v menších a malých mestečkách, či obciach po celom Slovensku.

Hlavní web-partneri

www.viva-slovakia.sk
 

Pre združenie Home elektro s.r.o. © 2012 generuje