Gorenje - ion generation

Gorenje - získajte zadarmo súpravu riadov

Whirlpool - vyrobené na Slovensku

BOSCH VarioPerfect

ORAVA SUPER SLIM LED TV

HOME elektro - facebook

BEKO

Liebherr ColourLine

Bosch motor EcoSilence Drive

Bravo

Mora

Candy Grand Vita

práčka
Candy
Práčka spredu plnená A++, 6kg, Slim
269 €
sporak
Mora
Kombinovaný sporák,50cm šírka,Biely
239 €
umývačka riadu
Bosch
Umývačka riadu energetickej triedy A+, 13 sád riadu
369 €
Bravo
Sada tlakových hrncov B-5083 BRAVO
69,99 €
vysávač
Zelmer
Príkon 2000W
89,99 €
práčka
Electrolux
Práčka spredu plnená,A+++, náplň 6 kg, 1000 ot., SLIM
329 €

HOME ELEKTRO s.r.o.  - jediné združenie elektro predajcov, združujúce práve Vašich domácich elektro predajcov, ktorí sú Vám najbližšie, ktorí Vám vždy poskytnú osobný prístup, ochotu priateľa, ktorý sú tu pre Vás i v dobrých i v zlých časoch, jednoducho vždy keď potrebujete.
 

Nákupom u elektro predajcu  združenia HOME ELEKTRO s.r.o.,
podporujete svoj vlastný región
.

Akciový leták HOME elektro CANDY 5 rokov záruka - registrácia
CANDY 5 rokov záruka
- registrácia

 

A už je to tu! Výhercovia októbrovej súťaže o kuchynské pomôcky MORA a dáždnik do novembrového nečasu sú známi!

Viac...

Whirlpool AWO C 6104Odkedy sa ľudia obliekajú, odvtedy sa zaoberajú aj tým, ako vyčistiť oblečenie, ktoré si nosením či neobratnosťou (seba či iných) zašpinili. A tak sme počas plynutia storočí od jednoduchého prania v potoku prešli k praniu v drevených kadiach a neskôr k práčkam. V roku 1910 sa začali vyvíjať prvé práčky s motorom.

Viac...

Spoločnosť Beko Slovakia s.r.o. pripravila akciu "Žehlička zdarma" pre všetkých, ktorí si kúpia práčku alebo sušičku Beko s displejom z oficiálnej distribúcie Beko Slovakia s.r.o. Akcia platí od 20.8.2014 do vyčerpania skladových zásob...

BEKO - žehlička zdarma

Viac...

Tradičná česká značka MORA uvádza na trh malé domáce spotrebiče MORA PREMIUM. Po novom si môžu fanúšikovia tradičnej kvality rozšíriť škálu domácich pomocníkov aj o rýchlovarnú kanvicu, hriankovač, tyčový mixér a ručný šľahač značky MORA v nadčasovej čiernej farbe alebo v nerezovom prevedení.

MORA - malé spotrebiče

Viac...

Gorenje Chystáte oslavu a zistili ste, že vaša chladnička je zrazu primalá? Vyčarujte si ďalšiu.
Vývojári Gorenje, ktorí stáli pri zrode revolučnej generácie chladničiek ION generation, prichádzajú s ďalšími inováciami tohto úspešného radu.

Novinkou sú dve unikátne funkcie ConvertActive  a FreshActive LED svetlo.

Viac...

MORA

 • Pozrite sa na porovnanie kvality a vlastností nových sporákov MORA .
 • Odnímateľné sklo dvierok
Viac...

Obe značky BOSCH i SIEMENS prichádzajú s 10-ročnou zárukou na motory v svojich odsávačoch. Vysoký výkon pre čerstvý vzduch od Bosch a SIEMENS.

BOSCH prichádza
s motorom EcoSilence Drive TM
BOSCH - 10-ročná záruka SIEMENS prichádza
s motorom iQdrive.
SIEMENS - 10-ročná záruka


 

Viac...

Jarní úklid? S moderními vysavači a parním čističem gorenje jej zvládnete snadno, rychle a dokonale!

Jarní úklid už dávno není postrachem hospodyněk. S praktickými pomocníky, domácími spotřebiči gorenje nové generace, se dá zvládnout snadno, rychle, a přesto důkladně. Všechny nástrahy a úskalí v podobě nánosů prachu na těžko přístupných místech, všudypřítomných zvířecích chlupů či zaneřáděných podlah hravě zdolají vysavače a parní čistič gorenje

Viac...

Mašina s robustným telom a neuveriteľným výkonom, akú používajú kuchári v tých najlepších reštauráciách. Tento kuchynský robot môže stáť aj vo vašej kuchyni. Sledujte pozorne video recept, v ktorom sa okrem návodu na prípravu tataráku dozviete aj odpoveď na súťažnú otázku. Zvládnuť to nie je vôbec ťažké. Potom už stačí len vytvoriť dostatok voľného miesta na kuchynskej linke a pustiť sa do doposiaľ nevyskúšaných špecialít.

Viac...

PowerDry systém zabezpečuje dokonalé výsledky sušenia vďaka inovatívnemu 3D systému prúdenia vzduchu*** v uzavretom priestore umývačky riadu, ktorý odvádza horúcu paru z umývačky a späť fúka chladný vzduch. Po otvorení dverí sú riad a vnútro umývačky bez pary a vlhkosti.

Žiadna para keď otvoríte dvere.

Viac...

Jarné upratovanie už dávno nie je postrachom gazdiniek. S praktickými pomocníkmi, domácimi spotrebičmi gorenje novej generácie, sa dá zvládnuť ľahko, rýchlo, a napriek tomu dôkladne. Všetky nástrahy a úskalia v podobe nánosov prachu na ťažko prístupných miestach, všadeprítomných zvieracích chlpov či znečistených podláh hravo zdolajú vysávače a parný čistič gorenje.

Viac...

Prvá indukčná rúra na sveteSpoločnosť Whirlpool, svetová jednotka vo výrobe a predaji domácich spotrebičov, predstavila ďalšiu revolučnú novinku – prvú rúru s indukčnou technológiou na trhu. Špeciálna indukčná platňa je umiestnená priamo v rúre. Indukčný riad, ktorý je súčasťou spotrebiča, sa umiestni na platňu, pričom prenáša indukované teplo priamo do jedla.

Viac...

JAR PlatinumAj tento rok pokračuje akcia, pri ktorej vám k ekologickej umývačke riadu v energetickej triede A++ a A+++ pribalíme tablety JAR Platinum až na pol roka. Ku všetkým modelom umývačiek riadu so šírkou 60 cm v energetickej triede A++ a A++ vám teraz vo vybraných elektropredajniach automaticky pribalíme až 150 tabliet obľúbenej značky JAR Platinum. Tento počet predstavuje priemernú spotrebu čistiaceho prostriedku za 6 mesiacov.

Viac...

Úzká pračka, nejčastěji označovaná jako slim pračka, je ideálním řešením při nedostatku prostoru v koupelně nebo kuchyni. Slim pračky s předním plněním se bez problému vejdou i do kuchyňských linek, které sice šířkou zpravidla odpovídají rozměrům klasických praček, ale chybí potřebné centimetry na připojení pračky k přívodu a odtoku vody a napájecí síti. Gorenjenabízí prostorově úsporné slim modely s hloubkou 44 cm (oproti 60 cm u klasické konstrukce), s kapacitou prádla až 6 kg a se zachováním všech výhod a bonusů, které nová generace praček této značky spotřebitelům přináší.

Viac...

WHIRLPOOL funkcia Crisp pre zapekanie v mikrovlnnej rúre - videoVideo s unikátnou technológiou, ktorá zabezpečí prípravu pečeného jedla v mikrovlnke - špeciálna Crisp panvica pečie jedlo zospodu, gril zvrchu a mikrovlnná energia ho upravuje zvnútra.
Hranolčeky, pizza alebo aj čerstvá bublanina budú pripravené v mikrovlnke ako v klasickej rúre ale za oveľa kratší čas.

Viac...
 • WHIRLPOOL 6.ZMYSEL™ umývačka riadu so zadným tryskami PowerClean:
  Zadné trysky PowerClean odstránia všetky nečistoty aj z pripáleného riadu. Zóna PowerClean šetrí priestor umývačky a zväčšuje kapacitu spodného koša o ďalších 10 tanierov.
   
 • WHIRLPOOL 6.ZMYSEL™ Aktívne sušenie v umývačke riadu PowerDry:
  Aktívne sušenie riadu v umývačke dokonale vysuší aj plastový riad. Jedinečný program v trvaní 1 hodina aj s aktívnym sušením.
   
Viac...

Součástí sortimentu Gorenje jsou originální designové řady navržené skutečnými ikonami světového designu. Inovativností a neotřelým pojetím na první pohled vyniká produktová řada Ora-Ito od stejnojmenného designéra. Aktuální novinkou, kterou mladý kreativní Francouz Ora-Ito pro značku gorenje vytvořil, jsou volně stojící kombinované chladničky o šířce 60 cm v černé a bílé barvě.

Viac...

Kvalitní kuchyňský robot je neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně.. Na profesionální úrovni vám pomůže zdolat všechny gastronomické výzvy. Každý den, při jakékoliv příležitosti. Je zbytečné kupovat stále další přístroje na zpracování potravin, když jejich práci spolehlivě zastane jeden všestranný, univerzální pomocník – kuchyňský robot gorenje SBR1000E

Viac...

10 rokov zárukaVďaka vysokej kvalite a spoľahlivosti majú odteraz tiché práčky Whirlpool až 10-ročnú záruku na indukčný a ZEN motor.

Vybrané modely spredu a zhora plnených práčok Whirlpool majú najnovšie predĺženú, až 10-ročnú záruku na motor. Ide o moderné, technologicky náročnejšie typy motorov, ako sú indukčný SILENT MOTION motor pri spredu plnených práčkach, a tiež mimoriadne tichý motor ZEN, ktorý bubon zhora plnenej práčky poháňa priamo, bez použitia remeňa. Táto revolučná technológia bola vyvinutá v popradských laboratóriách spoločnosti Whirlpool.

Viac...

Staňte sa členom
HOME elektro

združenia elektro predajcov bielej a čiernej techniky s celoslovenskou pôsobnosťou. 

Našich členov združenia nájdete rovnako vo veľkých slovenských mestách ako aj v menších a malých mestečkách, či obciach po celom Slovensku.

Hlavní web-partneri

www.viva-slovakia.sk
 

Pre združenie Home elektro s.r.o. © 2012 generuje

BOSCH