LG

Nákupom u elektro predajcu  združenia HOME ELEKTRO s.r.o.,
podporujete svoj vlastný región
.

Najlepšia práčka

Aká je najlepšia značka práčiek?
Kto by si túto otázku nedával pred kúpou novej práčky. Pohľadov a kritérií je veľa a odpoveď by bola vždy iná. Návštevníci našich stránok si volia tú svoju naj značku práčiek.

Dajte jeden svoj hlas tej svojej značke práčky, ktorú už roky používate a ktorú považujete za tú naj.

Aeg

65%

Bauknecht

1%

Beko

7%

Bosch

3%

Candy

2%

Electrolux

6%

Gorenje

2%

Indesit

1%

Siemens

1%

Whirlpool

12%

Zanussi

1%
Celkový počet hlasov: 3025

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Induk4n0 r[ry WhirlpoolPerfektne chrumkavé zvonku, krehké a šťavnaté zvnútra.
Varte rýchlo, šetrite energiou a presvedčte sa, že vaše jedlo je rovnomerne upečené. Keď prídu hostia, pozdravte ich mezi dverami a až budú sedieť okolo stola zapôsobte na nich svojim perfektne pripraveným jedlom!

PowerDryObjavte inováciu v revolúčnom umývaní.
PowerDry systém zabezpečuje dokonalé výsledky sušenia vďaka inovatívnemu 3D systému prúdenia vzduchu*** v uzavretom priestore umývačky riadu, ktorý odvádza horúcu paru z umývačky a späť fúka chladný vzduch.

Ohřev u indukčních varných desek je dvakrát rychlejší než u plynových desek, což je činí úspornějšími a bezpečnějšími. Indukční deska zahřívá pouze dno nádoby, zatímco ostatní povrch varné desky zůstává chladný a vždy bezpečný na dotek.

 • HomeMade tvar trouby
 • SilverMatte
 • PureSteam
 • MultiSteam 360°
 • Teleskopiské lišty

 

 

Také hledáte spotřebiče, které budou špičkové nejen po funkční stránce ale i designem, a výrobce nabízejícího více barevných variant než jen bílou a nerez? Barvy nás provází našimi životy. Dodávají nám energii, komunikují naše hodnoty a podporují emoce. Gorenje vám hravě splní sen o skutečně technologicky vyspělých pomocnících do domácnosti v oblastech chlazení, praní a sušení v široké barevné škále.

Alergie. Zdravotní problém, který trápí velkou část populace. Podnětů, které alergii vyvolávají, je celá řada, ovšem dobrá zpráva je, že moderní domácí spotřebiče gorenje dokáží výskyt některých alergenů v domácnosti eliminovat.

Vianočná súťaž 2014

 

Rozlúčili ste sa so starým rokom poriadne?
Tak ten nový privítajte s výhrou!


Napíšte nám do komentárov, ktoré jedlo by ste v nových hrncoch uvarili ako prvé, a hrnce značky TEFAL môžu byť vaše.

Čas máte do 26.1. a nezabudnite sa tu zaregistrovať na odber našich newsletterov, aby vám neušla žiadna súťaž či akcia!

Každý zákazník, ktorý v období od 22. 9. do 31. 12. 2014 zakúpi vybrané vstavané spotrebiče Gorenje, získa zadarmo súpravu riadov v cene až 89 €. Vyberte si vlastnú kombináciu:

 • vstavaná rúra + varná platňa = 5 dielna súprava riadov
 • vstavaná rúra + varná platňa + ďalší vstavaný spotrebič = 9 dielna súprava riadov.

Na pravé jesenné kačacie či husacie hody už nemusíte cestovať iba do Slovenského Grobu a ďalších obcí v Malých Karpatoch. Tieto vychýrené vinárske oblasti píšu históriu hodov už viac ako sto rokov. Postupne sa táto gurmánska tradícia dostala aj do ostatných častí Slovenska.

Teraz si hody, ktorým kraľuje chrumkavá hus, môžete spraviť aj doma.

Gorenje - kontaktný grilKdo by si v podzimních plískanicích nechtěl aspoň občas připomenout radovánky, které provázely prosluněné letní dny? Co třeba barbecue party s povznášejícími chutěmi na jazyku a neodolatelnou vůní…  Díky kontaktnímu grilu gorenje KR1800KDP můžete namísto nostalgického vzpomínání nakoupit maso, zeleninu, dary moře, zkrátka cokoliv, nač máte právě chuť, a pustit se do grilování. Kdykoliv, jednoduše, rychle a hlavně zdravě!

Stále více lidí dává při zařizování nové kuchyně nebo rekonstrukci té stávající přednost vestavěným před volně stojícími spotřebiči. Důvodů je hned několik. Vedle estetického hlediska, kdy se vestavné spotřebiče bez problémů přizpůsobí celkovému stylu kuchyně, je podstatná také prostorová úspornost, jednodušší čištění a údržba, možnost umístit troubu a varnou desku tam, kde se s nimi nejlépe pracuje.

A už je to tu! Výhercovia októbrovej súťaže o kuchynské pomôcky MORA a dáždnik do novembrového nečasu sú známi!

Whirlpool AWO C 6104Odkedy sa ľudia obliekajú, odvtedy sa zaoberajú aj tým, ako vyčistiť oblečenie, ktoré si nosením či neobratnosťou (seba či iných) zašpinili. A tak sme počas plynutia storočí od jednoduchého prania v potoku prešli k praniu v drevených kadiach a neskôr k práčkam. V roku 1910 sa začali vyvíjať prvé práčky s motorom.

Spoločnosť Beko Slovakia s.r.o. pripravila akciu "Žehlička zdarma" pre všetkých, ktorí si kúpia práčku alebo sušičku Beko s displejom z oficiálnej distribúcie Beko Slovakia s.r.o. Akcia platí od 20.8.2014 do vyčerpania skladových zásob...

BEKO - žehlička zdarma

Tradičná česká značka MORA uvádza na trh malé domáce spotrebiče MORA PREMIUM. Po novom si môžu fanúšikovia tradičnej kvality rozšíriť škálu domácich pomocníkov aj o rýchlovarnú kanvicu, hriankovač, tyčový mixér a ručný šľahač značky MORA v nadčasovej čiernej farbe alebo v nerezovom prevedení.

MORA - malé spotrebiče

Gorenje Chystáte oslavu a zistili ste, že vaša chladnička je zrazu primalá? Vyčarujte si ďalšiu.
Vývojári Gorenje, ktorí stáli pri zrode revolučnej generácie chladničiek ION generation, prichádzajú s ďalšími inováciami tohto úspešného radu.

Novinkou sú dve unikátne funkcie ConvertActive  a FreshActive LED svetlo.

Obe značky BOSCH i SIEMENS prichádzajú s 10-ročnou zárukou na motory v svojich odsávačoch. Vysoký výkon pre čerstvý vzduch od Bosch a SIEMENS.

BOSCH prichádza
s motorom EcoSilence Drive TM
BOSCH - 10-ročná záruka SIEMENS prichádza
s motorom iQdrive.
SIEMENS - 10-ročná záruka


 

Jarní úklid? S moderními vysavači a parním čističem gorenje jej zvládnete snadno, rychle a dokonale!

Jarní úklid už dávno není postrachem hospodyněk. S praktickými pomocníky, domácími spotřebiči gorenje nové generace, se dá zvládnout snadno, rychle, a přesto důkladně. Všechny nástrahy a úskalí v podobě nánosů prachu na těžko přístupných místech, všudypřítomných zvířecích chlupů či zaneřáděných podlah hravě zdolají vysavače a parní čistič gorenje

Mašina s robustným telom a neuveriteľným výkonom, akú používajú kuchári v tých najlepších reštauráciách. Tento kuchynský robot môže stáť aj vo vašej kuchyni. Sledujte pozorne video recept, v ktorom sa okrem návodu na prípravu tataráku dozviete aj odpoveď na súťažnú otázku. Zvládnuť to nie je vôbec ťažké. Potom už stačí len vytvoriť dostatok voľného miesta na kuchynskej linke a pustiť sa do doposiaľ nevyskúšaných špecialít.

PowerDry systém zabezpečuje dokonalé výsledky sušenia vďaka inovatívnemu 3D systému prúdenia vzduchu*** v uzavretom priestore umývačky riadu, ktorý odvádza horúcu paru z umývačky a späť fúka chladný vzduch. Po otvorení dverí sú riad a vnútro umývačky bez pary a vlhkosti.

Žiadna para keď otvoríte dvere.

Jarné upratovanie už dávno nie je postrachom gazdiniek. S praktickými pomocníkmi, domácimi spotrebičmi gorenje novej generácie, sa dá zvládnuť ľahko, rýchlo, a napriek tomu dôkladne. Všetky nástrahy a úskalia v podobe nánosov prachu na ťažko prístupných miestach, všadeprítomných zvieracích chlpov či znečistených podláh hravo zdolajú vysávače a parný čistič gorenje.

Prvá indukčná rúra na sveteSpoločnosť Whirlpool, svetová jednotka vo výrobe a predaji domácich spotrebičov, predstavila ďalšiu revolučnú novinku – prvú rúru s indukčnou technológiou na trhu. Špeciálna indukčná platňa je umiestnená priamo v rúre. Indukčný riad, ktorý je súčasťou spotrebiča, sa umiestni na platňu, pričom prenáša indukované teplo priamo do jedla.

JAR PlatinumAj tento rok pokračuje akcia, pri ktorej vám k ekologickej umývačke riadu v energetickej triede A++ a A+++ pribalíme tablety JAR Platinum až na pol roka. Ku všetkým modelom umývačiek riadu so šírkou 60 cm v energetickej triede A++ a A++ vám teraz vo vybraných elektropredajniach automaticky pribalíme až 150 tabliet obľúbenej značky JAR Platinum. Tento počet predstavuje priemernú spotrebu čistiaceho prostriedku za 6 mesiacov.

WHIRLPOOL funkcia Crisp pre zapekanie v mikrovlnnej rúre - videoVideo s unikátnou technológiou, ktorá zabezpečí prípravu pečeného jedla v mikrovlnke - špeciálna Crisp panvica pečie jedlo zospodu, gril zvrchu a mikrovlnná energia ho upravuje zvnútra.
Hranolčeky, pizza alebo aj čerstvá bublanina budú pripravené v mikrovlnke ako v klasickej rúre ale za oveľa kratší čas.

 • WHIRLPOOL 6.ZMYSEL™ umývačka riadu so zadným tryskami PowerClean:
  Zadné trysky PowerClean odstránia všetky nečistoty aj z pripáleného riadu. Zóna PowerClean šetrí priestor umývačky a zväčšuje kapacitu spodného koša o ďalších 10 tanierov.
   
 • WHIRLPOOL 6.ZMYSEL™ Aktívne sušenie v umývačke riadu PowerDry:
  Aktívne sušenie riadu v umývačke dokonale vysuší aj plastový riad. Jedinečný program v trvaní 1 hodina aj s aktívnym sušením.
 
 
 

Staňte sa členom
HOME elektro

združenia elektro predajcov bielej a čiernej techniky s celoslovenskou pôsobnosťou. 

Našich členov združenia nájdete rovnako vo veľkých slovenských mestách ako aj v menších a malých mestečkách, či obciach po celom Slovensku.

Hlavní web-partneri

www.viva-slovakia.sk
 

Pre združenie Home elektro s.r.o. © 2012 generuje