LG

Najlepšia práčka

Aká je najlepšia značka práčiek?
Kto by si túto otázku nedával pred kúpou novej práčky. Pohľadov a kritérií je veľa a odpoveď by bola vždy iná. Návštevníci našich stránok si volia tú svoju naj značku práčiek.

Dajte jeden svoj hlas tej svojej značke práčky, ktorú už roky používate a ktorú považujete za tú naj.

Aeg

64%

Bauknecht

1%

Beko

7%

Bosch

4%

Candy

2%

Electrolux

6%

Gorenje

2%

Indesit

1%

Siemens

1%

Whirlpool

12%

Zanussi

1%
Celkový počet hlasov: 2929
 • 1
 • 2
 • Gorenje Chystáte oslavu a zistili ste, že vaša chladnička je zrazu primalá? Vyčarujte si ďalšiu.
  Vývojári Gorenje, ktorí stáli pri zrode revolučnej generácie chladničiek ION generation, prichádzajú s ďalšími inováciami tohto úspešného radu.

  Novinkou sú dve unikátne funkcie ConvertActive  a FreshActive LED svetlo.

  Jarní úklid? S moderními vysavači a parním čističem gorenje jej zvládnete snadno, rychle a dokonale!

  Jarní úklid už dávno není postrachem hospodyněk. S praktickými pomocníky, domácími spotřebiči gorenje nové generace, se dá zvládnout snadno, rychle, a přesto důkladně. Všechny nástrahy a úskalí v podobě nánosů prachu na těžko přístupných místech, všudypřítomných zvířecích chlupů či zaneřáděných podlah hravě zdolají vysavače a parní čistič gorenje

  Mašina s robustným telom a neuveriteľným výkonom, akú používajú kuchári v tých najlepších reštauráciách. Tento kuchynský robot môže stáť aj vo vašej kuchyni. Sledujte pozorne video recept, v ktorom sa okrem návodu na prípravu tataráku dozviete aj odpoveď na súťažnú otázku. Zvládnuť to nie je vôbec ťažké. Potom už stačí len vytvoriť dostatok voľného miesta na kuchynskej linke a pustiť sa do doposiaľ nevyskúšaných špecialít.

  PowerDry systém zabezpečuje dokonalé výsledky sušenia vďaka inovatívnemu 3D systému prúdenia vzduchu*** v uzavretom priestore umývačky riadu, ktorý odvádza horúcu paru z umývačky a späť fúka chladný vzduch. Po otvorení dverí sú riad a vnútro umývačky bez pary a vlhkosti.

  Žiadna para keď otvoríte dvere.

  Jarné upratovanie už dávno nie je postrachom gazdiniek. S praktickými pomocníkmi, domácimi spotrebičmi gorenje novej generácie, sa dá zvládnuť ľahko, rýchlo, a napriek tomu dôkladne. Všetky nástrahy a úskalia v podobe nánosov prachu na ťažko prístupných miestach, všadeprítomných zvieracích chlpov či znečistených podláh hravo zdolajú vysávače a parný čistič gorenje.

  Prvá indukčná rúra na sveteSpoločnosť Whirlpool, svetová jednotka vo výrobe a predaji domácich spotrebičov, predstavila ďalšiu revolučnú novinku – prvú rúru s indukčnou technológiou na trhu. Špeciálna indukčná platňa je umiestnená priamo v rúre. Indukčný riad, ktorý je súčasťou spotrebiča, sa umiestni na platňu, pričom prenáša indukované teplo priamo do jedla.

  JAR PlatinumAj tento rok pokračuje akcia, pri ktorej vám k ekologickej umývačke riadu v energetickej triede A++ a A+++ pribalíme tablety JAR Platinum až na pol roka. Ku všetkým modelom umývačiek riadu so šírkou 60 cm v energetickej triede A++ a A++ vám teraz vo vybraných elektropredajniach automaticky pribalíme až 150 tabliet obľúbenej značky JAR Platinum. Tento počet predstavuje priemernú spotrebu čistiaceho prostriedku za 6 mesiacov.

  WHIRLPOOL funkcia Crisp pre zapekanie v mikrovlnnej rúre - videoVideo s unikátnou technológiou, ktorá zabezpečí prípravu pečeného jedla v mikrovlnke - špeciálna Crisp panvica pečie jedlo zospodu, gril zvrchu a mikrovlnná energia ho upravuje zvnútra.
  Hranolčeky, pizza alebo aj čerstvá bublanina budú pripravené v mikrovlnke ako v klasickej rúre ale za oveľa kratší čas.

 • 1
 • 2
 •  
   
   

  Staňte sa členom
  HOME elektro

  združenia elektro predajcov bielej a čiernej techniky s celoslovenskou pôsobnosťou. 

  Našich členov združenia nájdete rovnako vo veľkých slovenských mestách ako aj v menších a malých mestečkách, či obciach po celom Slovensku.

  Hlavní web-partneri

  www.viva-slovakia.sk
   

  Pre združenie Home elektro s.r.o. © 2012 generuje